Deň | Akcia | km/ | Zraz, miesto, |
prevýšenie | čas / odchod DP |
02.03. | So | Kuchyňa - Mešťanková - Čertov kopec - Javorina - Pernek | 16.0 / 750 | AS Mlynské Nivy N15 6:55 / 7:05 |
02.03. | So | Lamač - Kačín - Malý Slavín - Kamzík - Koliba | 15.0 / 400 | Lamač Bakošova A30,63 8:50 / 9:00 |
02.03. | So | Svätý Jur - Biely kríž - Svätý vrch - Klčovanice - Stupava | 18.4 / 495 | AS Mlynské Nivy N21 8:15 / 8:25 |
03.03. | Ne | Vojenská nemocnica - Kačín - Pánova lúka - Rača | 15.0 / 400 | Vojenská nemocnica KT207,212 8:50 / 9:00 |
09.03. | So | Pernek - Jastrabník - Košariska - Rača | 26.0 / 810 | AS Mlynské Nivy N15 6:55 / 7:05 |
09.03. | So | Záhorská Bystrica - Sekyl - Malinský vrch - U Slivu - Krasňany | 14.0 / 300 | Záhorská Bystrica A37 9:00 / 9:10 |
09.03. | So | Lozorno - Červený domček - Skala - Vŕšky - Rusniaky - Lozorno (žltý okruh) | 20.1 / 585 | AS Mlynské Nivy N16 7:55 / 8:05 |
10.03. | Ne | Figaro - Kamzík - Klanec - Kačín - Lamač | 14.0 / 400 | Figaro E3,5 8:50 / 9:00 |
16.03. | So | Rača - Malý Slavín - Klčovanice - Pajštún - Biely kríž - Rača | 26.0 / 990 | Rača nám. A. Hlinku E3,5 7:20 / 7:30 |
16.03. | So | Vojenská nemocnica - Kačín - Malý Slavín - Kamzík - Vojenská nemocnica | 20.0 / 500 | Vojenská nemocnica KT 203,212 7:50 / 8:00 |
16.03. | So | Kútiky - Švábsky les - Devínska Kobyla - Dúbravská hlavica - Dúbravka | 15.0 / 300 | Kútiky KE6,9 8:50 / 9:00 |
17.03. | Ne | Vojenská nemocnica - Kačín - Lamač | 12.0 / 300 | Vojenská nemocnica KT207,212 8:50 / 9:00 |
23.03. | So | Kuchyňa - Vysoký Rajd - Gajdoš - Javorina - Kuchyňa | 19.0 / 850 | AS Mlynské Nivy N15 6:55 / 7:05 |
23.03. | So | Jablonové - Skala - Prepadlé - Kozí chrbát - Tri kamenné kopce - Šenkárka - Limbach | 19.6 / 620 | AS Mlynské Nivy N16 7:55 / 8:05 |
23.03. | So | Rača - Vajnorská dolina - Sakra kopec - Biely kríž - Malý Slavín - Rača | 15.0 / 500 | Rača nám. A.Hlinku E3,5 8:50 / 9:00 |
24.03. | Ne | Krasňany - Pod Chlmcom - Snežienka - Veronka - Kačín - Lamač | 17.0 / 400 | Krasňany Terno E3,5 8:50 / 9:00 |
30.03. | So | Rača - Dolný Červený kríž - Pánova lúka - Kamzík - Koliba | 14.0 / 450 | Rača nám. A.Hlinku E3,5 8:50 / 9:00 |
30.03. | So | Pernek - Pezinská Baba - Tri kamenné kopce - Kozí chrbát - Limbašská vyvieračka - Limbach | 20.5 / 635 | AS Mlynské Nivy N16 7:55 / 8:05 |
31.03. | Ne | Vojenská nemocnica - Kačín - Malý Slavín - Marianka - Záhorská Bystrica | 14.0 / 300 | Vojenská nemocnica KT207,212 8:50 / 9:00 |
A-autobus MHD, AS-autobusová stanica, KE-konečná električiek, KT-konečná trolejbusu, MÚ-miestný úrad, N-nástupište