Deň | Akcia | km/ | Zraz, miesto, |
prevýšenie | čas / odchod DP |
04.06. | So | Pernek - sedlo pod.Javorinou - Skalnatá - Čermák - Kuchyňa / vedúci nastúpi na Patrónke | 18.1 / 740 | AS Mlynské Nivy N16 6:25 / 6:37 |
04.06. | So | Chata Homôlka - Srvátkova lúka - Vápeč - Skalná brána - Horná Poruba - Dolná Poruba | 13.2 / 590 | HŽS 5:50 / 6:13 |
04.06. | So | Potočná - Biely kríž - Medené hámre - Bystrické - Malá Baňa - Rača | 15.4 / 540 | Potočná KA52 9:05 / 9:15 |
05.06. | Ne | Vojenská nemocnica - Mestská hora - Kamzík - Pod Chlmcom - Snežienka - Za Kačínom - Lamač | 13.0 / 540 | Vojenská nemocnica KT42,45,47 8:50 / 9:00 |
11.06. | So | Považská Teplá - Záskalie - Ostrenec - Bosmany - Manínec - Považská Bystrica | 20.0 / 770 | HŽS 5:55 / 6:13 |
11.06. | So | Záhorská Bystrica - Marianka - Drmolez - Malý Slavín - Bystrické - Jelšové jarky - Rača | 13.9 / 350 | Záhorská Bystrica KA37 9:00 / 9:10 |
12.06. | Ne | Rača - Veľká Baňa - Pánova lúka - Malinský vrch - Kamzík - Koliba | 14.4 / 590 | Detvianska E3, A65 8:50 / 9:00 |
18.06. | So | Autobusový zájazd: Blatnica parkovisko osada Gader - Blatnický hrad - ústie Dedošovej doliny - parkovisko | 14.2 / 250 | Kukučínova, Istropolis
|
18.06. | So | Autobusový zájazd: Blatnica parkovisko osada Gader - ústie Vápennej doliny - Tlstá - Muráň - Konský dol - parkovisko | 11.2 / 900 | Kukučínova, Istropolis 6:15 / 6:30 |
18.06. | So | Autobusový zájazd: Blatnica parkovisko osada Gader - ústie Vápennej doliny - Tlstá - Zadná Ostrá - Ostrá - Muráň - Konský dol - parkovisko | 14.5 / 1030 | Kukučínova, Istropolis 6:15 / 6:30 |
18.06. | So | Koliba - Pod Chlmcom - Vlčí vrch - Hrabovina - Kačín - Záhorská Bystrica | 13.2 / 410 | Koliba KT44 8:50 / 9:00 |
19.06. | Ne | Potočná - Dolný Červený kríž - Vypálenisko - Zlatá líška - Biely kríž - Márova búda - Komisárky | 15.3 / 340 | Potočná KA52 9:05 / 9:15 |
25.06. | So | Hrachovište - Čachtický hrad - Višňové - Pod Drapliakom - Čachtice | 15.9 / 610 | HŽS 7:50 / 8:13 |
25.06. | So | Rača - Malá Baňa - Malý Slavín - Kačín - Vojenská nemocnica | 15.1 / 350 | Detvianska E3, A65 8:50 / 9:00 |
26.06. | Ne | Devín - Bočná cesta - Devínska Kobyla - Dúbravská hlavica - Biele skaly - Sandberg - Devín | 15.0 / 730 | Cyril a Metod A29 9:00 / 9:10 |
A-autobus MHD, AS-autobusová stanica, KE-konečná električiek, KT-konečná trolejbusu, MÚ-miestný úrad, N-nástupište