Deň | Akcia | km/ | Zraz, miesto, |
prevýšenie | čas / odchod DP |
01.09. | Št | Záhorská Bystrica - Pajštún - Dračí hrádok - Rača | 18.2 / 650 | Záhorská Bystrica KA37 8:00 / 8:10 |
01.09. | Št | Rača - Zbojníčka - Pánova lúka - Malinský vrch, rázc. - U Slivu - Pod Pánovou lúkou - Brichtov pomník - Rača | 13.8 / 440 | Detvianska E3,A65 8:50 / 9:00 |
03.09. | So | Lamač - Kačín - Za Kačínom - Druhý kameňolom - Malinský vrch - Marianka - Záhorská Bystrica | 13.1 / 380 | Bakošova A30,63 8:50 / 9:00 |
03.09. | So | Jablonové - Skala - Košiarisko - Hviezda - Rača | 22.8 / 590 | Patrónka 7:40 / 7:50 |
03.09. | So | Velčice - Veľký Lysec - Kostoľany pod Tribečom - Pod gaštanicou - Gýmeš - Studený hrad - Ladice | 16.0 / 655 | AS Mlynské Nivy N2 6:50 / 7:00 |
04.09. | Ne | Koliba - Kamzík, lúka - náučný chodník - Klanec - Za Kačínom - Pod Chlmcom - Krasňany | 18.4 / 520 | Koliba KT44 8:50 / 9:00 |
10.09. | So | Potočná - Slalomka - Knižkova dolina, rázc. - pozorovateľňa Vydrica - Spariská - rozhľadňa - Tri duby - Kamzík, lúka - Lamač | 14.8 / 610 | Potočná KA52 9:05 / 9:15 |
11.09. | Ne | býv. Vojenská nemocnica - Partizánska lúka - Mestská hora - Pod Chlmcom - Spariská - Pekná cesta - Rača, amfiteáter - Rača | 13.5 / 460 | Červený most KT42,45,47 8:50 / 9:00 |
15.09. | Št | Horné Orešany, Pálffyho námestie - Rybáreň - Dlhý vrch - Sklená huta - Suchá dolina - Píla, Stará škola (vlak 6:13 do Trnavy, bus do Horných Orešian z N17) | 18.0 / 470 | HŽS 5:50 / 6:13 |
15.09. | Št | Potočná - Biely kríž - Pod Bielym krížom - Zlatá líška - Údolie Vydrice - Pánova lúka - Malá Baňa - Rača | 13.1 / 420 | Potočná KA52 9:05 / 9:15 |
17.09. | So | Štitáre - Žibrica - Trojchotár - Zobor - Meškov vrch - Kostolík sv. Michala archanjela - Dražovce (info u vedúceho: 0911/788307) | 14.4 / 650 | AS Mlynské Nivy N2 6:50 / 7:00 |
17.09. | So | Vojenská nemocnica - Za Kačínom - Druhý kameňolom - Snežienka - Kamzík, lúka - Koliba | 13.7 / 420 | Červený most KT42,45,47 8:50 / 9:00 |
18.09. | Ne | Riazanská - Kamzík, lúka - Spariská - Malá jama - Rača | 17.4 / 500 | Riazanská E3 8:50 / 9:00 |
24.09. | So | POZOR: AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD NA HOSTÝN JE ZRUŠENÝ!!!: Bystřice pod Hostýnem - Hostýn - Holý vrch rázc. - pod Oklukem - Lukov | 18.0 / 600 | Kukučínova, Istropolis 6:15 / 6:30 |
24.09. | So | Vône Moravy 2/10: Klentnice - Kaple sv. Antonína - Pod Martinkou - Dívčí hrady - Děvín - Sirotčí hrad - Kočičí skála - Turold - Svatý kopeček - Mikulov | 17.9 / 620 | HŽS 5:45 / 6:06 |
24.09. | So | Detvianska - Malá Baňa - Vypálenisko - Spariská - Kamzík, lúka - Deviaty mlyn - býv. Vojenská nemocnica | 14.2 / 540 | Detvianska E3,A65 8:50 / 9:00 |
25.09. | Ne | Záhorská Bystrica - Marianka - Klčovanice - Bystrické - Pánova lúka - Spariská - Krasňany | 15.0 / 380 | Záhorská Bystrica KA37 9:00 / 9:10 |
A-autobus MHD, AS-autobusová stanica, KE-konečná električiek, KT-konečná trolejbusu, MÚ-miestný úrad, N-nástupište