Deň | Akcia | km/ | Zraz, miesto, |
prevýšenie | čas / odchod DP |
01.05. | Po | Vône Moravy 4/10: Brúsne - Machnáč - Pod Kykulou - Pod Vyškovcem - Pod Žárem - Starý Hrozenkov - Drietoma, št. hr. | 17.7 / 678 | HŽS 7:05 / 7:27 |
01.05. | Po | Pekná cesta - Malá Baňa - Pánova lúka - Malinský vrch - Spariská - Krasňany | 15.5 / 380 | Pekná cesta E3 8:50 / 9:00 |
06.05. | So | Hubina, rázc. - Ducové - Gonove lazy - Horáreň pod Kostolným vrchom - Nový majer - Mokvavý prameň - Nová Lehota (vlak z Piešťan 17:03) | 14.1 / 580 | HŽS 6:45 / 6:55 |
06.05. | So | Detvianska - Biely kríž - Spariská - Krasňany | 14.2 / 350 | Detvianska E3,A65 8:55 / 9:00 |
06.05. | So | Vône Moravy 5/10: Vápenice - Pod Vyškovcem - Kobylec - Malý a Veľký Lopeník - Nová Bošáca | 15.3 / 610 | HŽS 5:45 / 6:06 |
07.05. | Ne | Bakošova - Hrubá pleš - Kačín - Malý Slavín - Kotliarka - Rača | 14.7 / 340 | Bakošova A30,63 8:50 / 9:00 |
08.05. | Po | Alexyho - Dúbravka, kostol - Pod Bielymi skalami - Bočná cesta - Úzky les - Karlova Ves | 13.4 / 430 | Alexyho E4 8:50 / 9:00 |
13.05. | So | Považské Podhradie - Považský hrad - Klapy - Udiča - Nimnica, kúpele - Nosice, žs (vlak BA-PB, 16:54 Ex 608 PB-BA). | 17.1 / 756 | HŽS 5:35 / 5:55 |
13.05. | So | Pekná cesta - Spariská - Vypálenisko - Bystrické - Klčovanice - Záhorská Bystrica | 14.9 / 370 | Pekná cesta E3 8:50 / 9:00 |
14.05. | Ne | Červený most - Kačín - Malinský vrch - Stánisko - Marianka - Záhorská Bystrica | 14.0 / 330 | Červený most KT42,45,47 8:50 / 9:00 |
20.05. | So | Členská schôdza, Kačín 11:00 : Červený most - Kačín - Pánova lúka - Rača | 15.7 / 410 | Červený most KT42,45,47 8:50 / 9:00 |
20.05. | So | Členská schôdza, Kačín 11:00 : Krasňany - Pod Chlmcom - Veronka - Kačín - Patrónka | 15.4 / 490 | Pekná cesta E3 7:50 / 8:00 |
21.05. | Ne | Záhorská Bystrica - Klčovanice - Bystrické - Vypálenisko - Spariská - Pekná cesta | 14.9 / 410 | Záhorská Bystrica KA37 9:00 / 9:10 |
27.05. | So | Červený most - Kamzík - U Slivu - Údolie Vydrice - Malá jama - Rača | 17.3 / 540 | Červený most KT42,45,47 8:50 / 9:00 |
27.05. | So | Vône Moravy 6/10: Malá Vrbka - Šumárník - Lučina - Čertoryje - Vojšické lúky - Kobyla - Pod Výzkumem - Malá Vrbka | 17.5 / 500 | HŽS 5:35 / 5:55 |
27.05. | So | Hainburg an der Donau,,Pfaffenbergweg - Hundsheimer Berg - Hundsheim - Spitzerberg - Steinberg - Edelstal - Königswarte - Pottenburg - Wolfsthal (bus naspäť 14:59, 15:59...) | 21.8 / 700 | Most SNP N1 8:10 / 8:20 |
28.05. | Ne | Detvianska - Malá Baňa - Malý Slavín - Kačín - Patrónka | 15.1 / 370 | Detvianska E3,A65 8:50 / 9:00 |
A-autobus MHD, AS-autobusová stanica, KE-konečná električiek, KT-konečná trolejbusu, MÚ-miestný úrad, N-nástupište