Deň | Akcia | km/ | Zraz, miesto, |
prevýšenie | čas / odchod DP |
06.11. | So | Rača - Biely kríž - Medené Hámre - Svätý vrch - Pánova lúka - Malá Baňa - Rača (modrý okruh) | 17.0 / 650 | Rača Detvianska E3 8:50 / 9:00 |
06.11. | So | Plavecké Podhradie - Báborská - Klokoč - Sklený vrch - Veľké Vápenné - Červený Kameň | 21.0 / 900 | AS Mlynské Nivy N14 5:55 / 6:05 |
06.11. | So | Rozhľadne 9/10: Nová Bošáca - Grúň - Veľký Lopeník - Ondrášovec - Grúň - Nová Bošáca | 13.2 / 715 | ŽHS 7:50 / 8:13 |
07.11. | Ne | Lamač - Kačín - Veronka - Snežienka - Pod Chlmcom - Krasňany | 13.0 / 450 | Lamač Bakošova A30,63 8:50 / 9:00 |
13.11. | So | Záhorská Bystrica - Marianka - Klčovanice - Svätý vrch - Biely kríž - Vajnorská dolina - Rača | 15.5 / 450 | Záhorská Bystrica A37 9:00 / 9:10 |
13.11. | So | Selec - Inovec (1042 m n. m.) - Jarabský vrch - Mníchova Lehota | 13.5 / 780 | ŽHS 5:55 / 6:13 |
13.11. | So | Pozor zmena!!!: Svätý Jur - Biely Kameň - Biely kríž - Vypálenisko - Pánova lúka - Malý Slavín - Malinský vrch - Stánisko - Marianka | 16.6 / 600 | ŽHS 7:50 / 8:18 |
14.11. | Ne | Krasňany - Pod Chlmcom - Snežienka - Veronka - Kačín - Písaný kameň - Sekyl - Záhorská Bystrica | 15.0 / 550 | Krasňany Lidl E3 8:50 / 9:00 |
17.11. | St | Rača - Biely kríž - Prostredný vŕšok - Vypálenisko - Spariská - Máriin prameň - Tri duby - Krasňany | 15.2 / 520 | Rača Detvianska E3 8:50 / 9:00 |
17.11. | St | Rozhľadne 10/10: Devín - Waitov lom - Sandberg - Rovnica - Bočná cesta - Devínska Kobyla - Biele skaly - Dúbravská hlavica - Švábsky vrch - Kútiky | 15.4 / 795 | Most SNP A29 8:20 / 8:30 |
20.11. | So | Pozor zmena!!! - Rozhľadne-Bonus: Vojenská nemocnica - Americká lúka - Kamzík - Pod Chlmcom - Tri duby - Máriin prameň - Spariská - Pánova lúka - Biely Kríž - Rača | 19.2 / 740 | Vojenská nemocnica 8:20 / 8:30 |
20.11. | So | Vojenská nemocnica - Železná studnička - Snežienka - Sanatórium - U Slivu - Pánova lúka - Malá Baňa - Rača | 16.0 / 530 | Vojenská nemocnica KT207,212 8:50 / 9:00 |
21.11. | Ne | Figaro - Kamzík - Veronka - Kačín - Lamač | 12.5 / 450 | Figaro E3 8:50 / 9:00 |
27.11. | So | Koliba - Kamzík - Pod Chlmcom - Máriin prameň - U Slivu - Malý Slavín - Malinský vrch - Stánisko - Marianka - Záhorská Bystrica | 15.5 / 450 | Koliba KT44 (predtým KT203) 8:50 / 9:00 |
27.11. | So | Pozor zmena!!! Stupava (Obora) - Pajštún - Kozlisko - Staré Hájne - Košarisko - Okopanec - Hviezda - Biely kríž - Rača | 18.7 / 700 | AS Mlynské Nivy N14 8:25 / 8:35 |
27.11. | So | Pozor zmena!!! Svätý Jur - Veľkomoravské hradisko - Človečia hlava - Myší vrch - Mníchov vrch - Krvilačná srna - Rača | 19.8 / 580 | ŽHS 7:05 / 7:18 |
28.11. | Ne | Vojenská nemocnica - Klanec - Kačín - Veronka - Kamzík - Koliba | 12.7 / 500 | Vojenská nemocnica KT207,212 8:50 / 9:00 |
A-autobus MHD, AS-autobusová stanica, KE-konečná električiek, KT-konečná trolejbusu, MÚ-miestný úrad, N-nástupište