Deň | Akcia | km/ | Zraz, miesto, |
prevýšenie | čas / odchod DP |
01.01. | So | Figaro - Kamzík - Veronka - Kačín - Lamač | 12.5 / 450 | Figaro E3 9:50 / 10:00 |
02.01. | Ne | Krasňany - Pod Chlmcom - Snežienka - Veronka - Kačín - Vojenská nemocnica | 15.4 / 520 | Krasňany Lidl, E3 8:50 / 9:00 |
06.01. | Št | Zochova chata - Čermák - Hubalová - Vysoká - Kuchyňa | 15.0 / 620 | AS Mlynské Nivy N21 6:25 / 6:35 |
06.01. | Št | Rača - Haluzického pomník - Malá jama - Spariská - Tri duby - Kamzík - Koliba | 15.7 / 350 | Rača nám. A. Hlinku, E3 8:50 / 9:00 |
08.01. | So | Karlova Ves - Kráľov vrch - Jezuitské lesy - Úzky les - Psie skaly - Villa Rustica - Dúbravka | 15.1 / 670 | Borská, E4,9 8:50 / 9:00 |
08.01. | So | Červený Kameň - Horná Píla - Zajačí jarok - Zochova ch. - Veľká homoľa - Široké - Modra /vedúca nastúpi v Modre | 16.4 / 560 | AS Mlynské Nivy N21 7:55 / 8:05 |
08.01. | So | NOU - Kamzík - Deviaty mlyn - Snežienka - Pod Chlmcom - Spariská - Vajspeter - Krasňany | 14.0 / 480 | NOU, KT49 8:50 / 9:00 |
09.01. | Ne | Záhorská Bystrica - Borinka - Pod Dračím hrádkom - Biely kríž - Rača | 15.8 / 450 | Záhorská Bystrica KA36,37 9:00 / 9:10 |
15.01. | So | Zochova chata - sedlo Skalka - Jelenec - Geldek - Častá | 20.5 / 650 | AS Mlynské Nivy N21 6:25 / 6:35 |
15.01. | So | Rača - Prostredný vŕšok - Biely kríž - Márova búda - Komisárky | 15.3 / 420 | Rača nám. A. Hlinku, E3 8:50 / 9:00 |
16.01. | Ne | Rača - Malá Baňa - Malý Slavín - Kačín - Vojenská nemocnica | 15.7 / 450 | Rača nám. A. Hlinku, E3 8:50 / 9:00 |
22.01. | So | Dubová - Píla - Gabčova lúka - Zajačí jarok - Tri kopce - Dubová | 21.5 / 640 | AS Mlynské Nivy N21 7:55 / 8:05 |
22.01. | So | Lamač - Veronka - Kamzík - Spariská - Dolný Červený kríž - Rača | 16.1 / 600 | Klanec, A30,63 8:50 / 9:00 |
23.01. | Ne | Krasňany - Snežienka - U Slivu - Spariská - Krasňany | 14.7 / 450 | Krasňany Lidl, E3 8:50 / 9:00 |
29.01. | So | Vojenská nemocnica - Kačín - Sekyl - Malinský vrch - Stánisko - Marianka - Záhorská Bystrica | 14.6 / 320 | Vojenská nemocnica, KT42,45,47 8:50 / 9:00 |
29.01. | So | Lozorno - Rusniaky - Na vŕškoch - Skala - v.n. Lipníky - Rusniaky - Lozorno | 16.0 / 500 | AS Mlynské Nivy N16 8:25 / 8:37 |
30.01. | Ne | Koliba - Kamzík - Pod Chlmcom - Malinský vrch - Pánova lúka - Veľká Baňa - Rača | 15.8 / 470 | Koliba, KT44 8:50 / 9:00 |
A-autobus MHD, AS-autobusová stanica, KE-konečná električiek, KT-konečná trolejbusu, MÚ-miestný úrad, N-nástupište